Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. AS CENTER
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  AS CENTER

  Grafi dentare ASCENTER është një studio radiografie që operon me aparatura bashkëkohore për të realizuar ekzaminime të ndryshëm si grafi sektoriale, panorameks, cefalometri, skaner 3D etj.

                                                                                                                    Ju mirëpresim!

  Adresa: Rruga Teodor Keko, Tirane, Albania.


  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Radiografi Dentare As Center

  Jeni duke vendosur aparat dentar dhe ju duhet nje ekzaminim cefalometrik? Ne ju ofrojme kete ekzaminim si dhe analizen cefalometrike.

  Skaner 3D AS Center

  SKANER 3D - Doni te vendosni implante, te matni dendesine e kockes se nofulles apo te shihni me qarte dhembet tuaj? Kryeni nje skaner 3d per te pare cdo detaj te gojes.

  Studio Radiografie Dentare As Center

  Ju duhet te kryeni nje panorameks per te kontrolluar shendetin tuaj oral? Studio ju ofron kete sherbim. Ju ofrojme cilesi, siguri, garanci.