Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Bathroom Accessories
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Bathroom Accessories

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Izolues

  € 8.00
  Izolues pllakash dhe hidrosanitaresh te tjera.

  I papershkueshem nga uji.

  I ben siperfaqet tuaja si te reja

  Ngjyra e bardhe.

  Sasia: 270g

  Furçe silikoni për WC

  € 5.50
  Furce silikoni per WC

  Forma e vecante ben te mundur te futet ne cdo cep te mundshem duke mos lene asnje papasterti

  Praktike, nuk ngjitet dhe pastrohet menjehere

  Mbajtëse për furcet dhe pastën e dhëmbëve

  € 6.50
  Mbajtese per furcet dhe pasten e dhembeve

  Praktike per ti mbajtur paster dhe per ti marre me vete ne udhetime

  E disponueshme ne ngjyra te ndryshme