Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Beauty
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Beauty

  Easy Albania - Beauty

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Body Butter

  € 7.50
  Body Butter

  Body butter per trupin me arome arre dhe luleshtrydhe i testuar dermatologjikisht.

  Mban lekuren te bute.

  Hidraton lekuren.

  Balsam për buzë - nenexhik

  € 3.50
  Siguron lageshti afatgjate per buze te buta, te lemuara dhe te shendetshme, ndjenje premium kur aplikohet butesisht ne buze.

  Hyalouronic Complex

  € 10.00 € 12.00
  Hyalouronic Complex

  Permban Hyalouronic dhe perberesin energjik Glycolift.

  Shampo color ngjyre Cinnamon

  € 19.00
  Shampo color ngjyre Cinnamon

  Shampo kolor pa amoniak ringjalleron ngjyrën tuaj si ne sallone dhe fsheh çdo rritje të mëtejshme te flokut apo thinje.

  Krem dite per fytyren antirrudhe

  € 49.00
  Krem dite per fytyren antirrudhe Krem lifting dite, hapi i pare kundër plakjes 50ml.

  Krem antiage

  € 16.50 € 20.50
  Krem antiage

  Minimizon rrudhat dhe ndihmon metabolizmin e lëkurës për një lëkurë sa më rinore.

  Krem fytyre 100% natyral per lekura delikate dhe te ndjeshme

  € 66.50
  Krem fytyre delikat për hidratim të thellë 50ml

  Krem organik për fytyrën me përbërës të çmuar natyralë.

  Matte long lasting lip gloss

  € 4.50
  Matte long lasting lip gloss

  You are cosmetics

  Pajisje Peri

  € 16.50
  Pajisje peri e markës Geemy

  Cracker Gold

  € 2.00
  Cracker Gold

  You are cosmetics

  Fondotinta Korff

  € 17.00
  Fondatinë inovative që kombinon kënaqësinë e një prekjeje kremoze me veshjen e testuar deri në 16 orë.

  Duke maskuar rrudhat e imëta, papërsosmëritë e lëkurës dhe shenjat e lodhjes si sytë e fryrë dhe rrathët e zinj.

  Formula është e pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

  Serum fytyre

  € 8.50
  Serum fytyre

  Serumi permban vitamine E per nje fytyre te shendetshme dhe te hidratuar.

  Mban lekuren te bute.

  I jep lekures ndricim.

  Rigjeneron qelizat.

  Makinë qethje

  € 18.00
  Makinë qethje zero e imët e markës ProGemei

  Matte lipstick

  € 4.50
  Matte lipstick

  You are cosmetics

  Pe për pastrim

  € 4.00
  Pe për pastrimin e fytyrës

  5000 metra

  Brow pencil (light brown, brown, deep brown)

  € 5.00
  Brow pencil (light brown, brown, deep brown)

  You are cosmetics

  Lipstick (shiny)

  € 4.50
  Lipstick (shiny)

  You are cosmetics

  Shampo Comi

  € 8.00 € 10.00
  Shampo me përbërje shumë të butë për mbrojtjen e flokut nga dëmtimi që ndodh kur lahen flokët shpesh (përditë)

  Përmban ekstrakt të gjetheve të pemës së ullirit dhe provitamin B5.

  Beauty

  Filter by:

  Clear All