Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. BIO
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BIO

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Qumësht mbretëreshe

  € 8.00
  Qumesht mbretereshe

  Masa: 1 gr

  Liker manaferre, trëndafili dhe arre

  € 7.50
  Liker manaferre, trendafili dhe arre

  Lloji: 1-Liker manaferre 2-Liker trendafili 3-Liker arre

  Masa: 350ml likeri i manaferres dhe trendafilit, ndersa 500ml likeri i arres.

  Produkte: Bio

  Mjaltë BIO

  € 8.00
  • Mjalte BIO

  • Mjalte 500gr 950 Leke.

  • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes.

  • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shnderrojne ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Vaj ulliri

  € 3.50
  Vaj ulliri

  Masa: 0.25L

  Cmimi: 399 leke

  Lëngje frutash agrofrut Korçë

  € 1.00
  Lengje frutash agrofrut Korçe

  Lloji: 1- Molle, spinaq dhe kivi. 2- Molle, karrote dhe portokall.

  3- Molle starking. 4- Luleshtrydhe

  Masa: 250ml

  Produkte: Bio

  Reçel mjedre Puke

  € 3.50
  Recel mjedre Puke

  Masa: 500gr

  Produkte: Bio

  Gliko fiku e Beratit

  € 4.00
  Gliko fiku e Beratit

  Masa: 300gr

  Produkte: Bio

  Komposto dardhe e Pukës

  € 2.50
  Komposto dardhe e Pukes

  Masa: 700gr

  Produkte: Bio

  Gliko fiku i egër

  € 6.50
  Gliko fiku i eger

  Masa: 1 kg

  Komposto ftoi

  € 1.50
  Komposto ftoi

  Turshi me perime

  € 3.00
  Turshi me perime

  Masa: 1.5l

  Produkte: Bio

  Musht rrushi

  € 4.00
  Musht rrushi

  Masa: 750ml

  Produkte: Bio

  Reçel boronice i Pukës

  € 5.00
  Recel boronice i Pukes

  Masa: 350gr

  Produkte: Bio

  Vaj ulliri me djath

  € 3.00
  Vaj ulliri me djath.

  ▪︎ Vaj Ulliri me Djathe & Ereza.

  ▪︎ Nese e adhuron djathin, padyshim qe Vaji me Djathe & Ereza do jete i preferuari yt.

  ▪︎ Shtojini Shije & Vlera tryezes suaj me kete kombinim spektakolar .

  Komposto ftoi e Dibrës

  € 3.00
  Komposto ftoi e Dibres

  Masa: 720gr

  Produkte: Bio

  Vaj ulliri

  € 3.50
  Vaj ulliri

  0.25L 399leke

  0.51L 499 leke

  0.71 L 599 leke

  1L 699 leke

  Komposto thane e Dibrës

  € 3.00
  Komposto thane e Dibres

  Masa: 700gr

  Produkte: Bio

  Spec i marinuar në vaj ulliri

  € 3.50
  Spec i marinuar ne vaj ulliri

  Masa: 300gr

  Produkte: Bio

  BIO

  Filter by:

  Clear All