Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  HandMade

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Pikturë

  24,400 Lekë
  Pikture " Vazo me lulekuqe "

  Fustan rrjete plazhi

  7,076 Lekë
  Fustan rrjete plazhi i punuar me grep

  Me fije 100% pambuku

  Mund të porosisni masën, ngjyrën që ju dëshironi

  Cantë me perla

  6,692 Lekë
  Çantë me perla

  Punim me perla dhe fije teli

  18-26cm

  Vetëm me porosi

  Dhuratë e personalizuar

  1,190 Lekë
  Pozicioni i yjesive, per diten tuaj me te rendesishme, e realizuar me stampim ne pllake druri.

  Mjafton te percaktoni daten, oren dhe vendin dhe ne realizimin e pozicionit te yjeve sipas ketyre te dheneve.

  Realizimet jane stampim ne pllake druri.

  Varet ne mur.

  Pasqyrë me Dru Arre

  17,000 Lekë
  Pasqyre me kornize dru arre

  Kapëse Ëndrrash

  800 Lekë
  Kapese endrrash me rruaza

  E punuar me dore

  Stil Bohemian

  HandMade

  Filter by:

  Clear All
  banner