Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Dermocosmetics
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Dermocosmetics

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Maskë për fytyrën - Shafran i Indisë & Tërshëra

  € 6.50
  Ndihmo ne trajtimin e akneve, balancimin e lekures me vaj dhe trajtimin e njollave te erreta.

  Redukton demtimet e lekures te shkaktuara nga dielli dhe gjithashtu ndihmon ne luftimin e radikaleve te lire fale vetive antioksiduese qe gjenden ne shafran i Indise.

  Tershera koloidale ofron perfitime te shkelqyera hidratuese dhe hidratuese per lekuren, duke e bere ate nje maske te rrumbullakosur mire te fytyres, te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

  Palette 10 eyeshadows

  € 13.00
  Palette 10 eyeshadows

  You are cosmetics

  Cosmo eye contour

  € 22.00
  Cosmo eye contour

  Artikull i ri i serisë WHITE

  Një kontur ndriçues i syve me Alpha-Arbutin, i njohur për efektin e tij zbardhues në lëkurë.

  Setting spray dewy finish

  € 10.00
  Setting spray dewy finish

  You are cosmetics

  Mascara extreme

  € 6.50
  Mascara extreme

  You are cosmetics

  Gold Hair Serum

  € 12.00 € 14.50
  Total Hair Protection 12in1 Gold Hair Serum.

  Serum trajtues ,ushques dhe mbrojtes flokesh nga nxehtesia

  Matte long lasting lip gloss

  € 4.50
  Matte long lasting lip gloss

  You are cosmetics

  Sapun Detox - Qymyr druri i aktivizuar dhe vaj peme çaji

  € 4.50
  Ndihmon ne nxjerrjen e papastertive nga poret e lekures, duke i terhequr ato ne siperfaqe, duke vepruar gjithashtu si nje eksfoliant efektiv duke hequr shtresat e vdekura te qelizave te lekures

  Ndihmon ne trajtimin e akneve

  E ben lekuren me te forte

  Ndihmon ne zvogelimin e poreve te zmadhuara

  Shampo Dalon

  € 9.00 € 11.50
  Zgjidhje drastike dhe të përgjegjshme për problemet më të zakonshme të flokëve:

  - kundra yndyrës së tepërt

  - kundra rënies së flokëve

  - kundra zbokthit

  Fondatinë Vichy

  € 30.50
  Fondantinë korrigjuese, mbuluese e plotë e imperfeksioneve, për shkëlqim të fortë me SPF 35.

  Shampo Revigene Antiforfora Revivre

  € 20.50
  Shampo delikate kunder zbokthit.

  Defence Color Mat-Zone fondotinte

  € 12.50 € 17.50
  Matifikonon dhe barazon tonin e lëkurës, zbut lëkurën dhe mban nën kontroll shkëlqimin ne zonen T te fytyres Lekure normale ne mixe. Disponibel tonaliteti 403

  Full Coverage

  € 10.50
  Full Coverage

  You are cosmetics

  Cracker Multicolore

  € 2.00
  Cracker Multicolore

  You are cosmetics

  Body Scrub

  € 7.00
  Body Scrub

  Body scrub me arome frutash.

  I pershtatshem per cdo lloj lekure.

  Mban lekuren te bute.

  Rigjalleron qelizat.

  Silky Dressing Haircolr 100ml

  € 10.00
  Boje Silky pa amoniak, paraben dhe PPD me përbërës mbrojtës dhe për një rezultat perfekt.

  Krem dite per fytyren antirrudhe

  € 49.00
  Krem dite per fytyren antirrudhe Krem lifting dite, hapi i pare kundër plakjes 50ml.

  Radiant - Krem kundër diellit për fytyrën SPF 50

  € 24.50
  Radiant Krem kundër diellit për fytyrën

  SPF 50

  Krem hidratues dhe qetësues

  Dermocosmetics

  Filter by:

  Clear All