Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Diet
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Diet

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Caj bimor HiperTea

  € 39.50
  Çaji për hipertension, HiperTea lufton 5 nga shkaktarët më kryesore të kësaj sëmundje tepër të rrezikshme.

  Caj bimor GoFit

  € 39.50
  Çaji GoFit është një çaj dietik, elementët natyralë të një cilësie të lartë të të cilit janë aktivë në absorbimin dhe eleminimin e grumbullimeve yndyrore që gjenden në metabolizëm, si dhe në shkarkimin e toksinave nga trupi ynë duke siguruar kështu një trup më të shëndetshëm e të mbrojtur nga këta faktorë të dëmshëm.

  Çaj bimor DiaControl

  € 39.50
  Çaji DiaControl, me një përbërje tërësisht natyrale, lufton dhe përmirëson në mënyrë të dukshme shëndetin e personave që vuajnë nga sëmundja e diabetit, duke zhdukur, eliminuar toksinat e dëmshme dhe zvogëluar enzimat që gjenden në mëlçi.