Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Flokët
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Flokët

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Shampo kundra rënies së flokëve

  € 5.50
  Ndihmon në rigjenerimin dhe mbrojtjen e flokëve.

  E pasuruar me ekstrakte bimore.

  Shampo me vaj argani

  € 8.00 € 10.00
  Shampo Comi Profesional me vaj Argani

  Ky është produkti i vetëm që duhet të përdorni nëse keni flokë të dobët.

  Maskë riparuese me nanosfera keratine

  € 6.50 € 8.00
  Maskë riparuese me nanosfera keratine dhe vajra të çmuara bimore ( vaj argani , avokado , kokosi , bajame , kastori , etj.)

  Silk serum dhe keratinë

  € 6.50 € 8.00
  Serum Silk Dalon ( me proteina mëndafshi ) dhe është i pasur me përbërës natyral.

  Serum floku me keratinë, rigjeneron flokun dhe njekohesisht i jep lageshtine e nevojshme duke mos lejuar thyerjen dhe djegien e flokeve.

  Shampo për flokë të shëndetshëm

  € 8.00
  Shampo per floke te shendetshem dhe me shkelqim

  Shampo Comi

  € 8.00 € 10.00
  Shampo me përbërje shumë të butë për mbrojtjen e flokut nga dëmtimi që ndodh kur lahen flokët shpesh (përditë)

  Përmban ekstrakt të gjetheve të pemës së ullirit dhe provitamin B5.

  Silky bleaching powder blue 500gr

  € 21.00
  Silky bleaching powder blue 500gr

  Pluhur zbardhues për celje te ngjyres se flokeve me të shpejtë dhe intensiv, mbi 7 nivele me rezultat ekstrem teknologjik.

  Professional Hot Air Brush

  € 20.50
  Produkt 2 ne 1 :

  Tharese dhe kreher per floket

  Me dhembeza dhe shtrese qeramike

  Me 3 nivele shpejtesie per tharje dhe stilim te flokeve

  Max 800W

  Shampo organike

  € 12.00
  Shampo organike

  Shampo organike qe eleminon yndyren dhe qeteson skalpin e kokes.

  Efekti rregullues dhe normalizues i yndyres se perberesve aktive formuliste

  ne sinergji me perberes aktive qetesues te veçante ndihmon ne parandalimin dhe

  zvogelimin e sekretimit te yndyres duke rivendosur ekuilibrin fiziologjik të kokes.

  Serum per floket me maja dyshe

  € 20.50
  Serum per floket me maja dyshe

  Pika e fortë e kësaj formule të pasur është veprimi i kombinuar i përbërësve të tij.

  Maskë flokësh

  € 11.50 € 14.50
  Maske Flokesh profesionale Comi me permbajtje vaji Argani biologjik dhe ekstrakte mjalti biologjik.

  Gold Hair Serum

  € 12.00 € 14.50
  Total Hair Protection 12in1 Gold Hair Serum.

  Serum trajtues ,ushques dhe mbrojtes flokesh nga nxehtesia

  Set për kaçurela

  € 45.00
  Set per kacurela

  Shampo+Maske+Qumesht disiplinus 100% organike.

  Shampo elasticizuese per floket kaçurrele ose me onde.

  Cilesia e bute kremoze qe permban surfaktante me baze bimore pastron butesisht floket

  dhe lekuren e kokes, duke respektuar ekuilibrin e saj natyral dhe duke i lene floket te bute dhe te hidratuar.

  Silky Dressing Haircolr 100ml

  € 10.00
  Boje Silky pa amoniak, paraben dhe PPD me përbërës mbrojtës dhe për një rezultat perfekt.

  Silky trilogy moisturizing conditioner 250ml

  € 18.00
  Silky trilogy moisturizing conditioner 250ml

  Trajtues për të gjitha llojet e flokëve kycur lagështi, zbut dhe jep shume shkëlqim.

  Vaj kundër rënies së flokëve

  € 4.00
  Vaj kunder renies se flokeve

  I pasur me ekstrakt nga rrenja e xhinxherit

  Trajtues Floku Revlon Professional Uniq One

  € 20.50
  Trajtues Floku

  Per floke te demtuar

  Rigjenerimi menjehershem

  Paketa permban 2 sperkates

  Shampo për flokët

  € 8.00
  Shampo për flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

  Flokët

  Filter by:

  Clear All