Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Fytyra
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Fytyra

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kremi i syve Messinian Spa

  € 16.50 € 20.50
  Kremi i syve Messinian Spa

  Ofron menjëherë shkëlqim.

  Eliminon rrathët e zi , qeset poshtë syve dhe shenjat e plakjes

  Biovera latte

  € 17.00
  Biovera latte

  Ky qumësht pastrues delikat është i formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme, por është gjithashtu ideal si fshirës i grimit për të gjitha tipet e lëkurës.

  Sapun fytyre Shafran i Indisë & Vaj Jojoba

  € 4.50
  Ndihmon ne trajtimin e akneve dhe zvogelimin e shenjave

  Permban veti anti-inflamatore qe mund te synojne poret tuaja dhe te qetesojne lekuren

  Stimulon qarkullimin e gjakut

  Ideale per lekure te ndjeshme dhe te prirur ndaj akneve

  Heq butesisht qelizat e vdekura te lekures

  E pasur me Vitamine E

  Leis Hygienic Shpk

  Kompania e parë dhe e vetme në trevat shqiptare për prodhimin e tamponave të pambukut në kozmetikë.

  Vaj për fytyrë - Trëndafil & aguliçe mbrëmje

  € 18.00
  Nje perzierje e pasur e perberesve natyrale dhe vajrave te kombinuar per te rikthyer ne menyre efektive lageshtine dhe per te ndihmuar ne zvogelimin e vijave te imta dhe rrudhave.

  Radiant - Krem kundër diellit për fytyrën SPF 50

  € 24.50
  Radiant Krem kundër diellit për fytyrën

  SPF 50

  Krem hidratues dhe qetësues

  Serum Snail Face 50ml

  € 19.50 € 24.50
  Trajtoni në mënyrë ideale lëkurën tuaj me Serum Snail Face nga Dalon Cosmetics

  Ky është një serum i fytyrës me sekrecion kërmilli , kolagjen dhe acid hyalouronik , përbërës që nxisin hidratimin.

  Krem dite per fytyren antirrudhe

  € 49.00
  Krem dite per fytyren antirrudhe Krem lifting dite, hapi i pare kundër plakjes 50ml.

  Fondatinë Seven7een Time Plus Matt SPF 15

  € 9.00
  Fondatine per lekure te yndyrshme

  Teksture e lehte

  Me filter UV SPF 15

  Krem fytyre 100% natyral per lekura delikate dhe te ndjeshme

  € 66.50
  Krem fytyre delikat për hidratim të thellë 50ml

  Krem organik për fytyrën me përbërës të çmuar natyralë.

  Krem fytyre Dermolab Deborah Group

  € 20.50
  Krem fytyre

  Teksture e lehte

  Hidratim intensiv

  Lekure e shendetshme

  Serum fytyre

  € 8.50
  Serum fytyre

  Serumi permban vitamine E per nje fytyre te shendetshme dhe te hidratuar.

  Mban lekuren te bute.

  I jep lekures ndricim.

  Rigjeneron qelizat.

  Locion biologjik

  € 6.50 € 8.00
  Locion biologjik per pastrimin e lekures se fytyres , pjeses rreth syve e buzes , duke ruajtur balancen natyrale te lekures , heq make-upin me rezistent ndaj ujit .

  Nuk ka nevoje per shpelarje.

  Bioderma Make Up Remover

  € 15.50
  Bioderma - heqës tualeti me ujë micelar.

  Xhel kermilli dhe krem kermilli bio

  € 8.00
  Nuk permban kimikate Rigjeneron lekuren.

  Redukton gungat ne lekure.

  Largon aknet.

  Kunder rrudhave.

  Eleminon shenjat e dukshme ne lekure.

  Kremi me vitaminë C

  € 10.00
  Kremi me vitamine C

  Kremi 100% me vitamine C per nje perkujdesje intensive per fytyren tuaj.

  Nje nder kremrat me efektiv ndaj rrudhave dhe pucrave.

  Pastron fytyren deri ne thellesi te saj.

  Scrub trupi

  € 8.50 € 11.50
  Scrub per trupin. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

  Nuk permban kimikate te ndryshme.

  Krem kundër akneve 100% bio nga xheli i kërmillit

  € 9.00
  Krem kundër akneve 100% bio

  Perbehet nga xheli i kermillimit

  Fytyra

  Filter by:

  Clear All