Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Gym
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Gym

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Abonim per femra (mbasdite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e Abonimeve per femra mbasdite. Orari: 8:00-22:00.

  Set llastiqe gome për stërvitje

  € 8.00
  Set llastiqe gome per stervitje

  I pershtatshem per: CrossFit, Yoga, Pilates etj.

  Perdoret per sporte dhe palester, e krijuar për stervitje force.

  Ushtroni krahet, shpinen, shpatullat, kembet dhe vithet  te gjitha menjehere.

  Abonim per meshkuj (mbasdite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per meshkuj mbasdite. Orari: 8:00-22:00.

  Lista e Abonimeve- Palestra Noel

  Lista e abonimeve. Orari 08.00-22.00

  Abonim per femra (paradite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per femra paradite. Orari: 8:00-15:00.

  Abonim per meshkuj (paradite) - Palester Angel's Fitness

  Lista e abonimeve per meshkuj paradite. Orari: 8:00-15:00.