Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Hairdressing
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Hairdressing

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kurs për qerpiket

  Kurs per qerpiket

  Gjate kursit do te mesohen teknikat extension klasik 2D, 3D, 4D, 5D DHE 6D.

  Ne fund te kursit paisesh me certefikate te njohur nga ministria.

  Kursin e perfitoni ne ulje nga 45000 ne 35000.

  Qerpikë Extension

  Qerpike Extension

  Qerpike Extension volume per vetem 4000 leke.

  Kurse parukerie

  Kurse parukerie

  Ofrojme kurse parukeri 3, 6 dhe 9 mujore.

  Gjate kursit do te mesohen krehjet, stilimet, kolometria etj.

  Dhe ne fund te kursit paisesh me nje certefikate.

  Thonj me tipsa

  Thonj me tipsa

  Thonj me tipsa me vlere 1500 leke.

  Per cdo dizenjo te gishtit kushton 100 leke.

  Botox për qerpikët

  Botox per qerpiket

  Botox per qepiket me vlere 2000 leke.