Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BIO

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Mjaltë BIO

  950 Lekë
  • Mjaltë BIO

  • Mjalte 500gr 950 Leke.

  • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes.

  • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shnderrojne ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Mjaltë BIO

  250 Lekë
  • Mjaltë BIO • Mjalte 100gr 250 Leke • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes. • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shndërrojn ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Vaj për Flokët

  1,490 Lekë
  Vaj për Flokët

  Skalpi do jete i ushqyer dhe i pastruar nga bojrat dekolorantet

  Per floke plot shkelqim, te gjate dhe pa zbokth

  Caj Trëndafili i egër

  250 Lekë
  Caj Trëndafili i egër

  Vaj ulliri

  399 Lekë
  Vaj ulliri

  0.25L 399leke

  0.51L 499 leke

  0.71 L 599 leke

  1L 699 leke

  Gogozhare turshi 0.5 L

  150 Lekë
  Gogozhare turshi

  Gogozharet Turshi janë të paketuara.

  Me Vlera për Ju & Shëndetin tuaj.

  0.5 L 150 leke

  BIO

  Filter by:

  Clear All
  banner