Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Health
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Health

  Easy Albania - Health

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Ialuset garze

  € 13.00
  Ialuset garze

  Sasia: 10 garza

  Shtesë ushqimore

  € 14.50
  Shtesë ushqimore me Laktulozë, Fibra Prebiotike dhe ujë termal.

  Përdorimi: Fëmijët deri 4 vjeç: 1-3ml/në ditë; 5-14 vjeç: 20ml/në ditë; Të rriturit: 30ml/në ditë.

  Sasia: 300 ml

  Prodhuar në Itali

  Fluifort bustinë

  € 6.00
  Për tretjen dhe eleminimin e sekrecioneve, për te rriturit.

  Cadtre

  € 5.00
  Cadtre

  Kuti me 30 bustina x 1000mg + 800 UI.

  Lacto Defence

  € 19.00
  Lacto Defence -mbrojta 3 në 1 kunder infeksioneve virale!

  Vaji i karafilit

  € 8.00
  Vaji i karafilit dhe efektet terapeutike:

  Qeteson dhimbjen e dhembit

  Perdoret si antimykotik sidomos ato te shaktuara nga myku candida

  Ka veti antibakteriale duke larguar aknet ne fytyre

  Eshte antiinflamator,largon dhimbjet e kokes

  Shampo Bioscalin

  € 11.50
  Shampo Bioscalin me bajame të ëmbël dhe yucca

  Ideale për larje të shpeshta dhe e përshtatshme për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

  Vitamina per femije

  € 14.00
  Karamele xhelatinoze te pasura me vitamina dhe minerale.

  Perfectil Suplement ushqimor

  € 15.50
  Perfectil Original

  Suplement ushqimor me nutrientë të nevojshëm

  Për të ndihmuar në ushqimin dhe mirëmbajtjen e lëkurës, thonjve dhe flokëve të shëndetshëm

  Vilonit gel

  € 4.00
  Vilonit gel

  Tubet 1% x 100 gr.

  Propolis

  € 5.50
  Propolis

  Antibakteriale, antimykotike, antivirale, antiparazitare, etj

  Dezinfekton dhe mjekon plage te ndryshme

  Ka efekte cikatrizante ne plage

  Vaji i Kufilmes

  € 12.00
  Vaji i Kufilmes

  Zbut dhimbjet

  Pershpejton sherimin e indeve dhe heshtrave

  Sheron deformimet ne palcen kurrizore

  Ndihmon ne riperteritjen dhe sherimin e plageve

  Perdoret kunder kolles

  Vaj nga Farat e Kajsisë

  € 16.50
  Vaj nga Farat e Kajsise Perfitimet :

  Zbut lekuren dhe i jep pamje te mendafshte, pa e bere lekuren te yndyrshme

  Hidraton, rigjeneron dhe mbron lekurat e ndjeshme apo te plakura

  Ndihmon ne tendosjen e lekures se fytyres duke luftuar rrudhat

  Maske Bioskalin Për Flokë

  € 19.00
  Maskë përforcuese dhe kundër moshes për femra mbi 45 vjeç

  Bioscalin x30 tab NeoSincroBiogenia

  € 25.50
  Bioscalin x30 tab NeoSincroBiogenia

  Sasia: 30 kokerra

  Vaji i Rigonit

  € 16.50
  Vaji i Rigonit

  Kunder baktereve

  Trajton infeksione të sistemit të frymëmarrjes, inflamacionin kronik, infeksionet urinare dhe verdhzën

  Rigoni është shumë i pasur me kalçium, magnez, zink, kalium, bakër dhe mangan

  Vaji I Rozmarinës

  € 8.00
  Vaji I Rozmarines - Efektet teraputike:

  Permireson kujtesen

  Vret mikrobet

  Lehteson tretjen

  Kuron astmen

  Masazhimi me vaj i jep fuqi trupit dhe qetesim

  Ngjitëse Kinesio Taping

  € 10.00
  Ngjitese kinesio taping

  Per terheqje te ndryshme muskulare

  Dhimbje te muskujve te kembeve duarve apo cdo muskuli tjeter te trupit

  Health

  Filter by:

  Clear All