Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Home Decor

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Abstrakt qelqi me punim dore

  9,500 Lekë
  Abstrakte qelqi punim dore ne forme shandani, me ngjyra bardhe -zi.

  Sallon kend

  250,000 Lekë
  Kend i madh punuar ne dore me cope velut ne stilin modern. Mund te realizohet ne cdo madhesi apo ngjyre qe deshironi. Punimet tora kane garanci 15 vjet.

  Sallon kend

  250,000 Lekë
  Kend neoklasik punuar ne dore me cope velut bezh. Realizohet ne cdo ngjyre qe deshironi. Garancia e produkteve tona eshte 15 vjet.

  Set shandane kristali stil neoklasik

  9,500 Lekë
  Set shandanesh kristali te Bohemes ,cilesia me e mire ne stilin neoklasik.

  Shandan metaliik

  7,500 Lekë
  Shandan me kembe metali dhe punim murano e gjitha ne dore, perdoret ne trapezarine , tek oxhaket e kudo ku mund tju pershatet

  Stol

  15,000 Lekë
  Stol ndihmes per ne dhome gjumi apo korridor, me ngjyre qe kombinohet lehte ne te gjitha ambientet. Mund te realizohet ne te gjitha permasat dhe ngjyrat qe deshironi. Garancia e produkteve te tapicerise eshte 15 vjet.