Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Ide për dhurata
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Ide për dhurata

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Lëngje frutash agrofrut Korçë

  € 1.00
  Lengje frutash agrofrut Korçe

  Lloji: 1- Molle, spinaq dhe kivi. 2- Molle, karrote dhe portokall.

  3- Molle starking. 4- Luleshtrydhe

  Masa: 250ml

  Produkte: Bio

  Lojë tavoline për 2-6 persona

  € 22.50
  Nje vile e madhe, nje vrasje, gjashte te dyshuar.

  Eleminoni te dyshuarit dhe zbuloni kush e beri vrasjen, me çfare dhe ku!

  Shapka për femra me pellush gri

  € 14.00
  • Dizajn i bukur me pellush gri.
  • Me motiv metalik gold ne pjesen e siperme te tyre.
  • Material cilesor, teper praktik, komode.
  • Ideale per perdorim vetjak apo dhurate e bukur per te dashurit tuaj.
  • Te disponueshme nga numrat 36-40.

  Lëng thane

  € 1.00
  Leng thane

  Masa: 500ml

  Produkte: Bio

  Set fund, triko, corape dhe fjongo

  € 19.00
  Set fund, triko, corape dhe fjongo

  Mosha: 3-10 vjec

  Ngjyra: E kuqe

  Qirinj Eklipsi

  € 5.50
  Materiali: 100% dyll soje

  Permasat: 6 cm/6cm

  Gliko speci

  € 3.00
  Gliko speci

  Masa: 250gr

  Produkte: Bio

  Tapet rrethor 80x80

  € 10.50
  Tapet rrethor

  Permasat 80x80m

  Gliko fiku i egër

  € 6.50
  Gliko fiku i eger

  Masa: 1 kg

  Spec i marinuar në vaj ulliri

  € 3.50
  Spec i marinuar ne vaj ulliri

  Masa: 300gr

  Produkte: Bio

  Stoli dekorative te personalizuara

  € 5.00
  Stoli dekorative te personalizuara me rruza te bardha, te kombinueshme me cdo ambjent qe ju keni.

  Gershetimi i fijes me rruazat e bardha na sjell nje varg te vecante qe i jep shkelqim dekorimeve tona. Realizohet ne forma te ndryshme sipas preferencave tuaja.

  Personalizohet me emrat apo detajet qe ju deshironi.

  Permasat e stolise 12X12 cm

  Musht rrushi

  € 4.00
  Musht rrushi

  Masa: 750ml

  Produkte: Bio

  Ide për dhurata

  Filter by:

  Clear All