Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Kitchen Accessories
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Kitchen Accessories

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Filxhana kafe me tabaka

  € 12.00 € 20.50
  Filxhana kafe me tabaka

  Ngjyra: E bardhe

  Set filxhanash për kafe

  € 12.00 € 20.50
  Set filxhanash per kafe

  Setin e kemi ne dy modele te ndryshme blu dhe roze.

  Gjithashtu seti permban 6 pjata dhe 6 filxhana.

  Set pjata supe 6 copë

  € 12.00
  Set pjata supe 6 cope

  Seti permban 6 pjata supe ne ngjyre te bardhe.

  Materiali i pjatave te supes eshte porcelani.

  Mbajtëse për qerasje

  € 6.50 € 12.00
  Mbajtese per qerasje

  Mbajtesja sherben per qerasjen e bonboneve, amaretave, karameleve etj.

  Materiali: Qelqi

  Set filxhanash për kafe në modele të ndryshme

  € 12.00 € 16.50
  Set filxhanash per kafe ne modele te ndryshme

  Setin e kemi ne dy modele te ndryshme te bardhe dhe te kuqe.

  Gjithashtu seti permban 6 pjata dhe 6 filxhana.

  Pjatancë me dizenjo gold në formë rrethore

  € 8.00 € 12.00
  Pjatance me dizenjo gold ne forme rrethore

  Pjatanca perdoret per zbukurim por edhe per qerasje.

  Materiali: Porcelan

  Set gota vere

  € 28.50 € 41.00
  Set gota vere

  Ngjyra: Lejla

  Material: Qelqi

  Set 2 copë pjatanca

  € 12.00 € 16.50
  Set 2 cope pjatanca

  Seti permban 2 pjatanca e cila njera eshte me e madhe ndersa tjetra me e vogel.

  Materiali i pjatancave eshte porcelan.

  Set ëmbëlsirash 1 pjatë e madhe me 6 pjata të vogla dhe 6 filxhana

  € 20.50 € 28.50
  Set embelsirash 1 pjate e madhe me 6 pjata te vogla dhe 6 filxhana

  Seti eshte i perbere nga materiali porcelan.

  Ngjyra: Miks

  Set mbajtëse për fruta të thata

  € 28.50 € 37.00
  Set mbajtese per fruta te thata

  Seti permban 6 pjata te vogla ku sherben per servirjen e frutave te thata.

  Setin e kemi ne 2 modele te ndryshme.

  Set 3 copë pjatanca me dizenjo

  € 16.50 € 24.50
  Set 3 cope pjatanca me dizenjo

  Seti permban 3 pjatanca ne madhesi te ndryshme nga njera tjetra.

  Materiali i pjatancave eshte qeramike.

  Pjatancë me dizenjo gold

  € 8.00 € 12.00
  Pjatance me dizenjo gold

  Pjatanca perdoret per zbukurim por edhe per qerasje.

  Materiali: Porcelan

  Set gota uji

  € 28.50
  Set gota uji

  Ngjyra: Lejla

  Materiali: Qelq

  Filxhan me pjate druri

  € 4.00 € 8.00
  Filxhan me pjate druri

  Filxhani ka ngjyre te zeze me dizenjo gold.

  Materiali: Porcelan

  Set filxhanash

  € 16.50 € 20.50
  Set filxhanash

  Seti permban 6 filxhana dhe 6 pjata.

  Setin e kemi ne 2 ngjyra te ndryshme roze dhe blu.

  Set filxhana çaji

  € 20.50 € 28.50
  Set filxhana çaji

  Seti permban 6 filxhana dhe 6 pjata.

  Materiali: Qelqi

  Mbajtëse qiriu

  € 12.00
  Mbajtese qiriu

  Ngjyra: E bardhe

  Materiali: Qelqi

  Set organizues për në tualet

  € 28.50 € 41.00
  Set organizues per ne tualet

  Seti permban mbajtese sapuni, mbajtese per sapun te lengshem etj.

  Setet i kemi ne dy ngjyra te ndryshme bojeqielli dhe te bardhe.

  Kitchen Accessories

  Filter by:

  Clear All