Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Make Up
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Make Up

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Tweezer

  € 3.00
  Tweezer

  You are cosmetics

  Top Coat

  • Shkelqyes superior

  • Nuk ndryshon ngjyre

  • Fleksibilitet dhe qendrueshmeri

  • Nuk ka nevoje per pastrim

  Rilastil Lipstick

  € 5.00 € 6.50
  Rilastil LipStick është një balsam buzësh për përdorim të përditshëm.

  Mbron dhe riparon buzët nga çarja, duke i mbajtur ato të buta dhe të hidratuara.

  I përshtatshëm për buzët normale dhe të thata.

  Ushqen dhe qetëson buzët gjatë gjithë ditës.

  Regular nail polish

  € 3.00
  Regular nail polish

  You are cosmetics

  Lipstick (shiny)

  € 4.50
  Lipstick (shiny)

  You are cosmetics

  Mascara ultimate

  € 6.50
  Mascara ultimate

  You are cosmetics

  Eyeliner pen

  € 5.00
  Eyeliner pen

  You are cosmetics

  Nail clipper

  € 2.00
  Nail clipper

  You are cosmetics

  DEFENCE COLOR CRYSTAL LIPGLOSS

  € 8.00 € 11.50
  Formulë kremoze, mbështjellëse dhe jo ngjitëse. Përfshin mikroperla ultra të holla që ofrojnë një ngjyrë të shumëanshme dhe përmirësojnë formën dhe vëllimin e buzëve. Jep rehati dhe mbrojtje falë kompleksit special "Glow Factor" të përfshirë. Disponibel tonaliteti 303

  Palette 12 eyeshadows

  € 15.00
  Palette 12 eyeshadows

  You are cosmetics

  Pencil sharpener

  € 1.50
  Pencil sharpener

  You are cosmetics

  Concealer

  € 6.00
  Concealer

  You are cosmetics

  Matte long lasting lip gloss

  € 4.50
  Matte long lasting lip gloss

  You are cosmetics

  Eyeliner liquid

  € 9.00
  Eyeliner liquid

  You are cosmetics

  Matte long lasting lip gloss

  € 4.50
  Matte long lasting lip gloss

  You are cosmetics

  Eyeshadow palete 12 square rose

  € 9.00
  Eyeshadow palete 12 square rose

  You are cosmetics

  Leis Hygienic Shpk

  Kompania e parë dhe e vetme në trevat shqiptare për prodhimin e tamponave të pambukut në kozmetikë.

  Matte lipstick

  € 4.50
  Matte lipstick

  You are cosmetics