Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  PHARMACY

  Pharmacy

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Bierhefe Vitamina dhe Minerale

  990 Lekë
  Vitamina dhe minerale te domosdoshme per nje shendet te mire .

  Per çdo periudhe te vitit

  Paketim me 30 tableta

  Bioscalin

  1,500 Lekë
  Bioscalin:

  1. Bioscalin Neo SincroBiogenina Kapsula

  2. Bioscalin Physiogenina Shampo

  Ultra Magnezium

  1,500 Lekë
  Ultra Mgnezium -60 tableta.

  Made in England

  Prostamax

  1,500 Lekë
  Prostamax-rregullon spermatogjenezën

  Ngre humorin tek meshkujt

  Produkt terësisht bimor

  Ultra Vitamine C- 500 mg

  1,200 Lekë
  Paketimi 60 tableta.

  Made in England

  Vitamine C- 500 mg

  1,342 Lekë
  Rrit imunitetin tënd, tani që vjeshta po afron.

  PHARMACY

  Filter by:

  Clear All
  banner