Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Profesional Services

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Larje lëkure

  Trajtim special per lekuren.

  .Rigjenerim dhe ruajtje e cilesise origjinale

  Veshje Delikate

  Veshjet dhe tekstilet delikate trajtohen ne nje menyre profesionale qe garantojne saktesine dhe cilesin.

  Larje me ujë

  Larje me ujë 1kg / 2€

  Tapeta dhe mokete

  Pastrim i specializuar ne kohe te minimalizuar.

  Transport i garantuar.

  Paketim Profesional

  Paketim Profesional A.L. Dushi Sh.P.K

  Hekurosje

  Hekurosje A.L. Dushi Sh.P.K