Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Skirts

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Fund Zizzi

  2,190 Lekë
  ZIZZI ngjyrë e zezë

  I shkurtër me xhepa

  Fund Mango

  2,790 Lekë
  Me kuadrate bardh e zi dhe kopsa përpara.

  Minifund Missguided

  1,990 Lekë 4,100 Lekë
  MISSGUIDED

  Ngjyrë e gri xhins

  Fund Mango

  2,990 Lekë 5,100 Lekë
  Fund i gjatë i hapur në të dyja anët

  Ngjyrë qumështi

  Fund Stof

  2,500 Lekë
  Fund stof

  Tyl ne pjesen fundore

  Fund MSCH Ë

  3,700 Lekë
  MSCH Ë ngjyra e gjelbër me pala korenti

  Gjatësia treçerekësh

  Skirts

  Filter by:

  Clear All
  banner