Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Toilet accessories
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Toilet accessories

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Mbajtëse për furcet dhe pastën e dhëmbëve

  € 6.50
  Mbajtese per furcet dhe pasten e dhembeve

  Praktike per ti mbajtur paster dhe per ti marre me vete ne udhetime

  E disponueshme ne ngjyra te ndryshme

  Furçe silikoni për WC

  € 5.50
  Furce silikoni per WC

  Forma e vecante ben te mundur te futet ne cdo cep te mundshem duke mos lene asnje papasterti

  Praktike, nuk ngjitet dhe pastrohet menjehere