Easy Albania - #EasyBuy #EasyGet!. Trupi
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Trupi

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Krem hidratues trupi Elixir

  € 5.50
  Krem hidratues trupi

  Vitamin E-Silk-Propolis

  Paraben free

  Alcohol free

  Pigments Free

  Body Lotion Coconut Elixir

  € 5.50
  Body Lotion Coconut

  Vitmin E

  Paraben free

  Alcohol free

  Pigments Free

  Shkop Gjalpe Trupi - Vanilje

  € 7.50
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma e ngrohte e Vaniljes e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Shkop i Gjalpit të Trupit - Livando

  € 7.00
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma e bukur e Livandos e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Sapuni me Livande per trup

  € 4.50
  Livandoja ndihmon ne zvogelimin e inflamacionit dhe hiper pigmentimit te lekures, duke e bere lekuren te bute dhe elastike

  Gjithashtu eshte gjetur te jete e shkelqyeshme per trajtimin e muskujve te lodhur dhe te ngurtesuar

  Mund te ndihmoje ne zbutjen e ekzemes dhe lekures se thate

  Scrub trupi

  € 8.50 € 11.50
  Scrub per trupin. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

  Nuk permban kimikate te ndryshme.

  Body Scrub

  € 7.00
  Body Scrub

  Body scrub me arome frutash.

  I pershtatshem per cdo lloj lekure.

  Mban lekuren te bute.

  Rigjalleron qelizat.

  Body Butter

  € 7.50
  Body Butter

  Body butter per trupin me arome arre dhe luleshtrydhe i testuar dermatologjikisht.

  Mban lekuren te bute.

  Hidraton lekuren.

  Krem analgjezik për dhimbjet muskulare

  € 9.50
  Krem Scorpio eshte ideal per dhimbjet:

  E muskujve

  Nevralgjine

  Reumatizmen

  Artritin

  Per gjendjet e ngjashme me gripin

  Dhimbjet e shpines

  Dhimbjet e kembeve ose dhimbjet e qafes dhe shpatullave

  Hand cream banana flavour

  € 8.00
  Hand cream banana flavour

  Krem per duart me arome banane.

  Per duar te shendetshme dhe te bukura.

  Hidraton dhe ushqen duart me vitamina.

  I jep duarve shkelqim dhe butesi.

  Mbron duart nga plasaritjet dhe carjet.

  Sapun skrub me gjalpë të kakaos dhe kafe

  € 4.50
  Sapun skrub me gjalpe te kakaos dhe kafe nga HUUMë per trup eshte antioksidant i fuqishem kunder celulitit dhe njekohesisht ndihmon ne tonifikimin e lekures.

  Balte Termale Jeshile per fytyren dhe trupin

  € 35.50
  Maskë termale për fytyrën dhe trupin 400ml

  Maskë me baltë të pasuruar me minerale e krijuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme.

  Shkop Gjalpë Trupi - Nenexhik

  € 7.00
  Formuluar pa perberje uji, duke e bere gjalpin e trupit 5 here me te koncentruar.

  Aroma freskuese e Mintit e kombinuar me hidratimin e thelle te dyllit te bletes dhe gjalpit te kakaos do ta beje lekuren tuaj te bute, te lemuar dhe te hidratuar.

  Scrub per trupin dhe fytyre

  € 35.50
  Maskë pastrimi për peeling për të hequr qelizat e vdekura, papastërtitë, për të nxitur pastrimin e pikave të zeza dhe për të përmirësuar pamjen dhe bukurinë natyrore të lëkurës.

  Lares bimore dhe natyral per zonen intime

  € 25.50
  Larës delikat për zonë intime 200ml

  Larës intim për higjienën personale, rekomandohet në rast të lëkurës së ndjeshme.