Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Furniture Stores

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kend me porosi (Tetto Mobileri)

  Porosit kendin me permasat, ngjyren dhe modelin qe deshironi.

  Krevat dopio (Tetto Mobileri)

  Krevat dopio me tapiceri per dhoma gjumi.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.

  Kolltuk ngjyre ulliri

  € 451.00
  Polithrone punuar ne cope velute ngjyre ulliri.

  Punim dore ne stilin Chester me cileisne me te larte te materialeve dhe punes.

  Mund te realizohet ne cdo ngjyre apo madhesi qe deshironi.

  Garancia e produkteve tona eshte 15 vjet.

  Krevat dopio me tapiceri (Tetto Mobileri)

  Krevat dopio me tapiceri sipas deshires.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.

  Karrige ne stilin klasik (Tetto Mobileri)

  Karrige ne stilin klasik.

  Punojme me porosi sipas ngjyres qe deshironi.

  Krevata tek per dhome gjumi (Tetto Mobileri)

  Krevata tek per dhome gjumi me porosi.

  Me permasa edhe ngjyra te ndryshme.