Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  BIO

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Vaj ulliri

  € 3.50
  Vaj ulliri

  0.25L 400 leke

  0.51L 500 leke

  0.71 L 600 leke

  1L 700 leke

  Vaj ulliri me djath hurdher dhe ereza

  € 2.00
  Vaj ulliri me djath

  Hurdher dhe ereza

  100 ml 250 leke

  150 ml 300 leke

  250 ml 350 leke

  750 ml 850 leke

  Mjalte BIO

  € 8.00
  • Mjaltë BIO

  • Mjalte 500gr 950 Leke.

  • Mjalti eshte ushqimi i embel perftuar prej nektarit te bletes.

  • Nektari eshte burimi kryesor i karbohidrateve te cilin bletet e shndrrojne ne sheqer, glukoze dhe fruktoze.

  Komposto ftoi

  € 1.50
  Komposto ftoi

  Vaj ulliri

  € 3.50
  Vaj ulliri

  0.25L 400 leke

  Cante Prada

  € 40.00
  Çantë Prada e punuar me dorë , me fije 100% pambuku

  BIO

  Filter by:

  Clear All
  banner
  banner