Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Home Decor

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Kupe dekorative

  € 49.00
  Kupe dekorative punim dore me finitura te kuqe.

  Per tavolina dhe minibare.

  Set dekori 3 pjese

  € 131.00 € 246.00
  Set dekori per tavoline (vazo kupe dhe tavell) punuar me dore.

  Ne sfond te bardhe me ujra lejla blu dhe roze.

  Vazo abstrakte kristali

  € 110.50
  Vazo abstrakte kristali ngjyre uthulle.

  Punim dore.

  Kolltuk tek

  € 426.50
  Kolltuk tek ne stilin neoklasik punuar me velut.

  Realizohet ne cdo ngjyre qe deshironi.

  Punimet tona kane garanci 15 vjet.

  Krevat ne lekure artificiale

  € 648.00
  Krevat dopio neoklasik ne lekure artificiale.

  Krevatet ju vijne te kompletuar me zgaren e dyshekut dhe mund te realizohet ne cdo madhesi apo ngjyre qe deshironi.

  Garancia e produkteve tona eshte 15 vjet.

  Kanape 3-she ne ngjyre bezh

  € 1213.50
  Kanape 3-she me linja neoklasike ne ngjyre bezh.

  Mund te realizohet ne cdo ngjyre apo madhesi.

  Garancia e produkteve tona eshte 15 vjet.