Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Made In Albania

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Body per bebe

  € 10.00
  Body per bebe me mbishkrim të personalizuar sipas dëshirës

  Dorashka te punuara me dore

  € 20.00
  Dorashka punim dore me fije 100% leshi

  Detajet e luleve të punuara me grep janë të qepura përsipër

  Cante e punuar me dore

  € 23.00

  Cante punim dore

  € 33.00
  Çanta me rrathë dhe perla të mëdha

  Punim dore

  Kemishe per burra

  Këmishë për burra

  Punim dore me fije 100% pambuk

  E dizenjuar në pjesën e pasme me kokë luani

  Vetëm me porosi

  Çmimi 220€

  Anije e punuar ne dru

  € 30.50
  Anije e punuar ne dru me mbishkrim sipas deshires.