Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  School Supplies

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Liber "Mposhtja E Djallit"

  € 11.50
  Teper joshes, provokues dhe i fuqishem.

  Liber "Si te behesh profesionist ne shitje"

  € 10.00
  "Personat me te mire ne shitje, jane motorri i çdo ekonomie ne bote."

  Liber "Obsesionet"

  € 8.00
  Leximi I ketij libri do jete nje hap shume I rendesishem per ty!

  Liber "Fillo Me Pse"

  € 8.00
  Njerez si Martin Luther King Jr, Steve Jobs, dhe vellezerit Wright, mund te kene pak gjera te perbashketa me njeri-tjetrin, por te gjithe e kane filluar me pse.

  Liber "Vlerat baze & Bindjet per Sukses"

  € 6.50
  Ky liber ju adresohet atyre qe duan te kene sukses ne jete, prandaj per kete grupim njerezish jepen keshilla te thjeshta dhe praktike per te arritur kete objektiv.

  Liber "Kryecelesi I Pasurive"

  € 8.00
  Ky botim vjen i rishikuar dhe perditesuar per shekullin XXI.